• wylewki epoksydowe
 • posadzki z żywicy epoksydowej
  posadzki z żywicy epoksydowej
 • posadzki dla firm
  posadzki dla firm
 • wylewki z żywicy epoksydowej
  wylewki z żywicy epoksydowej
 • wylewki epoksydowe
  wylewki epoksydowe
 • posadzki dekoracyjne
  posadzki dekoracyjne

ERADUR Sp. z o.o. Przedstawiciel szwedzkiego producenta ERADUR AB.

Nie chcemy zanudzać Cię tutaj historią powstania naszej firmy i powtarzaniem, że jesteśmy najlepsi. Choć lata doświadczenia mają niebagatelne znaczenie, tak naprawdę dla klientów liczy się przede wszystkim jakie wnioski wyciągnęliśmy z lat pracy w branży posadzek przemysłowych i w jaki sposób wpłynęły one na jakość wykonania i obsługę klienta. Przez cały czas istnienia naszej firmy nauczyliśmy się (i wciąż się tego uczymy!) jak spełniać potrzeby klientów, by byli zadowoleni z wybrania usług naszej firmy. W jaki sposób to robimy?

Pierwszym i najważniejszym kryterium wyboru produktu jest jego jakość. Jeśli właściciel fabryki decyduje się na posadzki i wylewki żywiczne zamiast tańszych podłóg stosowanych w budynkach mieszkalnych, oznacza to że trwałość i parametry techniczne są dla niego priorytetem. W niektórych branżach posadzki z żywic są wręcz niezbędne, by zachować bezpieczeństwo i higienę pracy. Jakość podłogi z żywicy epoksydowej nie jest już tylko kwestią trwałości, ale również gwarancją zachowania bezpieczeństwa pracowników i przeprowadzanych procesów przemysłowych. Wiedząc o tym, dbamy o jakość naszych podłóg od początku do końca. W pracy używamy jedynie materiałów najwyższej jakości a wykonanie pozostawiamy tylko wykwalifikowanym podwykonawcom i pracownikom by mieć pewność, że posadzki zostały zrobione prawidłowo.

Naszym wielkim atutem jest niewątpliwie krótki czas wykonania. Prowadząc firmę doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo problematyczna jest każda przerwa w jej funkcjonowaniu. Nawet kilka dni przestoju może wpłynąć na poważne straty finansowe. Wiemy, że nie możesz sobie na nie pozwolić. Właśnie dlatego dbamy o szybką realizację zamówienia. Wykonanie posadzki z żywicy epoksydowej wymaga czasu, my jednak staramy się skrócić go do minimum.

Posadzki dopasowane do potrzeb klienta

Każdy klient ma własne wymagania. Inna posadzka przemysłowa sprawdzi się w branży farmaceutycznej, a inna w branży elektronicznej. Wiele zależy również od miejsca w którym zostanie położona, a także wielkości powierzchni. Z tego względu każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozmawiamy o jego oczekiwaniach i potrzebach, by razem zdecydować jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej.

Czasy, kiedy posadzki przemysłowe miały spełniać jedynie określone parametry techniczne dawno odeszły w niepamięć. Dzisiaj oprócz spełnienia norm dotyczących odporności mechanicznej i chemicznej, antyelektrostatyczności lub antypoślizgowości ważny jest także wygląd posadzki. Z tego względu oprócz szerokiego wyboru rodzajów podłóg, mamy w ofercie szeroki wybór wariantów kolorystycznych. Spośród tak wielu odcieni łatwo wybrać ten, który oprócz jakości wyróżniać się będzie wysokimi walorami estetycznymi.

Nasze korzenie sięgają Szwecji, gdzie ogromny nacisk kładzie się na ekologię. Dlatego nasze wylewki przemysłowe spełniają najbardziej restrykcyjne wymogi. Dlatego oferujemy naszym klientom rozwiązania bezemisyjne. Nasza posadzki żywiczne charakteryzuje estetyczna, wieloletnia trwałość. Dzięki obecności w SVEFF (Szwedzki Związek Producentów Farb i Lakierów) i Rejestrze REPA (organizacja zajmująca się recyklingiem) bierzemy aktywny udział w ochronie środowiska naturalnego.

Doświadczenie w wykonywaniu posadzek dla różnych branż

Doświadczenie jest ważnym atutem w niemal każdej branży. Właśnie dlatego tak powszechne jest podkreślanie wieloletniego doświadczenia w reklamach wielu firm. Nie każdy pamięta jednak, że spora liczba lat pracy to nie wszystko, zwłaszcza kiedy chodzi o posadzki epoksydowe. Znacznie ważniejsze jest zróżnicowanie zleceń i praca dla wielu branż. Wymagania dotyczące podłóg w każdej gałęzi przemysłu są inne. My możemy pochwalić się pracą dla różnych branż: motoryzacyjnej, spożywczej, elektronicznej, farmaceutycznej i innych. Znamy potrzeby każdej z nich. Świadczyć mogą o tym pozytywne referencje otrzymane z największych zakładów w Polsce takich jak m.in. Skanska i Strabag. Czy zadowoleni klienci nie są najlepszą rekomendacją dla firmy?

 

logo_15th_anniversary

Eradur Sp. z o.o. należy do Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC)

 

header-sveff-2

Eradur AB jest członkiem Szwedzkiego stowarzyszenia producentów farb i lakierów