wybierz-kolor
Ważne informacje przed wyborem koloru posadzki:
Kolor posadzki często postrzegany jest jako intensywniejszy na powierzchni w porównaniu z małą próbką. Na powstałe wrażenie wpływ ma kilka czynników.:

1
Przede wszystkim RODZAJ OŚWIETLENIA ORAZ KĄT PADANIA ŚWIATŁA. Zaleca się wybór koloru najlepiej przy oświetleniu docelowym.
2
Pod uwagę należy także wziąć STRUKTURĘ POSADZKI ORAZ JEJ SPOSÓB WYKOŃCZENIA. Tu do wyboru mamy posadzkę matową lub błyszczącą.
Wybierając wykończenie matowe pamiętajmy, że ma ona właściwości tłumiące światło dlatego najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach dobrze oświetlonych.
Zastosowanie błyszczącej powłoki ma za zadanie odbijać światło dzięki czemu uzyskamy wrażenie bardziej rozświetlonego pomieszczenia. Zalecana jest ona do pomieszczeń o słabym naświetleniu.STRUKTURA POSADZKI może być gładka lub antypoślizgowa co także wpływa na postrzeganie koloru. Posadzka strukturalna rozprasza światło
Produkty Eradur dostępne są w kolorystyce podstawowej (patrz załączone karty kolorów ) oraz wkolorystyce RAL lub wg wzornika NCS.
Ze względu na skład chemiczny, grubość posadzki oraz metodę aplikacji poszczególne kolory mogą nieznacznie różnić się nawet w tej samej barwie RAL.
Posadzki to produkty, które wybieramy na lata. Zawsze wybieraj kolor i fakturę dostosowaną do potrzeb i okoliczności w jakich posadzka będzie eksploatowana. Należy również pamiętać, że różne podłogi wymagają różnych rodzajów czyszczenia i konserwacji.

Twój wybór kolorów

bezowy 10bezowy 50bezowy 70NIEBIESKI 10niebieski 50pomaranczowy 50pomaranczowy 70pomarnczowy 10szary 50szary 70zielony 10zielony 50zielony 70zolty 10zolty 50zolty 70szary 10
ral 1001ral 5014ral 6021ral 7032 ral 7035ral 7037ral 7038ral 7040

Ze względu na różnice wynikające z ustawień monitorów, drukarek i innych urządzeń kolory RAL mogą odbiegać od wzornika. Przedstawione kolory są poglądowe.