ERADUR Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 334C 05-092 Sadowa

tel.: 22 732 20 40/-41
fax: 22 751 99 67

Administracja , Obsługa Biura:
Aneta Dudek
tel.: 507 117 410
e-mail: info@eradur.com.pl

Beata Mędrecka
tel.: 571 245 158
e-mail: sekretariat@eradur.com.pl

Księgowość:
Justyna Ignaciuk
tel.: 517 082 293
e-mail: j.ignaciuk@eradur.com.pl

Finanse i Controlling:
Anna Włodarczyk
tel.: 505 766 097
e-mail: a.wlodarczyk@eradur.com.pl

Marketing:
Ewa Krajewska
tel.: 531 851 129
e-mail: eradur@eradur.com.pl

Logistyka:
Łukasz Świgoń
tel.: 508 345 880
e-mail: logistyka@eradur.com.pl

Nasi przedstawiciele:

woj. małopolskie, śląskie, opolskie:
Krzysztof Banaszek
tel.: 508 345 890
e-mail: k.banaszek@eradur.com.pl

woj. pomorskie, wielkopolskie, łódzkie:
Jerzy Walczak
tel.: 509 682 504
e-mail: j.walczak@eradur.com.pl

woj. świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, podlaskie:
Dariusz Motyka
tel.: 508 239 370
e-mail: d.motyka@eradur.com.pl

woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie:
Jakub Czarnecki
tel.: 509 682 503
e-mail: j.czarnecki@eradur.com.pl

woj. dolnośląskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie:
Marcin Krajewski
tel.: 503 144 455
e-mail: m.krajewski@eradur.com.pl